Spoj se s námi

BusinessTalk má nové multifunkční studio!

Událost

BusinessTalk má nové multifunkční studio!

Ve čtvrtek 21. 10. 2021 jsme v Ostravě, adrese Nerudova 653/40, oficiálně otevřeli multifunkční studio. Tohle studio umí video i audio obsah.

A proč vlastně vzniklo?

Chtěli jsme, aby firmy z Ostravy a okolí, ale taky třeba i z celého moravského regionu, měli možnost využít zázemí a prostoru pro tvorbu svého vlastního audio-video obsahu. Online komunikace má stále větší vliv na rozhodování cílových skupin a to v každé oblasti. Jednotlivci, ale i firmy tak u nás můžou vytvořit svůj vlastní content a my rádi pomůžeme s přípravou.

Tohle studio je odpovědí na hlavní problémy firem – a to KDE tvořit, JAK tvořit a S KÝM, a dokonce vám pomůžeme i s tím CO tvořit. Firmy tak již nemusí řešit technické zázemí, od produkce po postprodukci. Studio je spojením designu a funkčnosti.

Jak říká sám David Rewenda, spoluzakladatel a spolumajitel Multifunkčního studia: „Šlo nám o to, aby se zde lidé cítili dobře. Díky tomu budou lidé uvolnění a to je pak samozřejmě vidět i na výsledku obsahu.“

Oficiální otevření, které proběhlo minulý týden, bylo jen třešničkou na dortu. Ve studiu již proběhlo několik video rozhovorů a zatěžkávacích zkoušek 🙂

Během této příležitosti se naši hosté dozvěděli proč jsme otevřeli studio právě v Ostravě a také měli možnost vyzkoušet si a navnímat multifunkčnost studia na vlastní kůži. Ti, kteří dorazili, si totiž mohli vyzkoušet jaké to je být před kamerou a hned na místě si nechali udělat svůj vlastní video medailonek.

A k slavnostnímu přestřižení pásky jsme si připili bublinkami od ZEBRA WINES. V průběhu večera nás od nich čekala i ochutnávka červených jihoafrických vín s výkladem.

Během své kariéry potkal mnoho zajímavých lidí s nejrůznějšími příběhy. Proč je tedy nepředat ostatním? Ale jak je odlišit od ostatních podobných? BusinessTalk je projekt, který mnoho let nosil v hlavě. A věděl, že jej chce dělat LIVE! A to bylo to, co dalo základ dalšímu rozvoji.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Událost

Nahoru