Spoj se s námi

David Hercig – zakladatel a ředitel pobočky Ostrava společnosti Cyrrus

Rozhovory

David Hercig – zakladatel a ředitel pobočky Ostrava společnosti Cyrrus

„… a pak jsem si uvědomil, stálo ti to za to? Možná to zkusme dělat jinak. V nemocnici jsem měl dost času přemýšlet a řekl jsem si, že to musí jít jinak. Bez toho stresu, bez těch honiček, bez těch nervů. Ten prodej jsem upozadil a spoustu věcí jsem přestal řešit. A pak se to vše obrátilo“.

Byznysový rozhovor o zakládání pobočky, té cestě, ale i o financích, trošku o investicích a jak k tomu mohou přistupovat mladí lidé. Nechtěli jsme hovořit o finančním světě. Ale podívat se na přístup a co vše je za tím, když se rozhodnete vybudovat pobočku.

David Hercig je šťastný manžel, táta, děda a nezkrotný optimista. Jak říká, má rád lidi, dobrou muziku a jídlo. A také „musí pořád něco budovat“.

Možná i proto jeho motivací bylo vybudovat úplně novou pobočku na „zelené louce“. Ovšem kdo si myslí, že to šlo hladce, mýlí se. Co vše musel překonat, aby se to podařilo, jak musel přehodnotit způsob přemýšlení, aby to dokázal?

„Úžasné na této kariéře je to, že můžu poznat spoustu zajímavých a slavných lidí, které bych asi v jiném “ zaměstnání“ nepoznal a zároveň měl tu možnost poznat je z úplně jiné stránky, poznat jejich příběhy.“

Na rozhovor se můžete podívat zde: BusinessTalk – David Hercig – zakladatel a ředitel pobočky Ostrava společnosti Cyrrus

Během své kariéry potkal mnoho zajímavých lidí s nejrůznějšími příběhy. Proč je tedy nepředat ostatním? Ale jak je odlišit od ostatních podobných? BusinessTalk je projekt, který mnoho let nosil v hlavě. A věděl, že jej chce dělat LIVE! A to bylo to, co dalo základ dalšímu rozvoji.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Rozhovory

Nahoru