Spoj se s námi

Jiří Hemerle – Florea.cz: „Když budete kupovat růže z Afriky, je to OK.“

Rozhovory

Jiří Hemerle – Florea.cz: „Když budete kupovat růže z Afriky, je to OK.“

Květinový byznys má obrovský přesah do dalších oblastí života. A to není myšleno v ČR, ale hovoříme o světovém přesahu. Známe možná květinové aukce v Holandsku, ale existují i jiné „pěstitelské světadíly“? Pobavíme se, jak takový květinářské podnikání může ovlivnit jiné aspekty celosvětového významu. Od nedůvěry koncových zákazníků k prodeji květin přes internet, až po jedničku v doručování květin po ČR a to v počtu více než 2,5 mil růží za rok. Podařilo se mu tak vybudovat největší e-shop s květinami – Florea. O cestě Jiřího Hemerleho ke květinám a následně také o květinovém byznyse, si budeme povídat ve dvou samostatných rozhovorech.

Celý rozhovor s Jiřím Hemerlem naleznete zde: BusinessTalk HR – Jiří Hemerle – Florea.cz – majitel největšího e-shopu s květinami.

 

Číst dále
Mohlo by se vám líbit...

Během své kariéry potkal mnoho zajímavých lidí s nejrůznějšími příběhy. Proč je tedy nepředat ostatním? Ale jak je odlišit od ostatních podobných? BusinessTalk je projekt, který mnoho let nosil v hlavě. A věděl, že jej chce dělat LIVE! A to bylo to, co dalo základ dalšímu rozvoji.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Rozhovory

Nahoru