Spoj se s námi

Peter Slyško: Byznys manažer, který prožil svůj „Americký sen“

Rozhovory

Peter Slyško: Byznys manažer, který prožil svůj „Americký sen“

Peter Slyško: Byznys manažer, který prožil svůj „Americký sen“

Dopředu jsem avizoval, že dnešní rozhovor bude s člověkem, který se od brigádníka dostal až ke kandidatuře na primátora. Ale první se zeptám – vy máte v tomto krásném městě Rajecké Teplice kořeny?
Ano. Pochází odtud moje rodina, vyrůstal zde můj otec, žil zde dědeček a konec konců jsem si tady založil rodinu a teď tu žiji s manželkou a dětmi i já. Rajecké Teplice mám spojené s dětsvím, kdy jsem jezdil k dědečkovi a babičce a nyní zde žiju 13 let.

Rád bych zmapoval váš příběh. Jak to bylo s tím brigádníkem?
Je to zajímavý příběh. Začalo to nevinně, že jsem se rozhodl dělat brigádu ve fitness. Naskytla se mi taková příležitost, postupně se ta má práce vyvíjela a posunovala až na pozici, na kterou jsem se dostal.

Jak dlouho jste trávil čas na takových pozicích?
Na to, že to byla moje brigádnická pozice, to byl nějaký čas, dva roky? Mám stavební školu, tak jsem mezi tím dělal i nějaké drobné práce, interiérové věci, prostě to, co mě bavilo.

 

Vy máte stavební školu? Čerpáte dnes i z těchto zkušeností?
Člověk má přehled. Jsem vděčný za to, že dokážu věci vnímat z mnoha úhlů pohledu. Dokážu se na to podívat i z té technické stránky. Určitě čerpám zkušenosti i z tohoto období.

Jakými pozicemi jste si prošel? Pamatujete si to ještě?
Začalo to nevinně fitness trenérem, pak jsem se dostal k masírování, k určitým „beauty“ procedurám i jiným, pak jsem se posunul na obchod a to byl první zlom, kdy jsem se stal obchodním referentem. Pak obchodní manažer až na pozici byznys manažera. Ta cesta byla zajímavá, ale vždy byla propletená a spojená s tímto produktem ve firmě a jsem za to vděčný. Říkáme tomu „Americký sen“.

 Kde se ve vás brala ta motivace se posunout? Přece jenom fitness, brigáda, trenér, procedury… Cítil jste, že to takto chcete nebo přišla příležitost?
Je to taková směs. Vnímám to tak, že člověku se dostává do života to, co chce, po čem touží nebo o co jeví zájem. Nikdy se to neděje jen tak.  Z mého úhlu pohledu je důležité vynakládat snahu a věci využívat. Když jsem byl ve fitness, chtěl jsem se posouvat, o čemž svědčí to, že jsem dělal i jiné aktivity. Postupně mě oslovilo vedení. V tu chvíli to byl strach, ale i chuť, pocity byly smíšené, ale jsem rád, jak jsem se rozhodl, nabral sílu a šel do něčeho nového.

Jak jste se rozvíjel a vzdělával? Jak je to s tou vaší motivací?
Jsem rád, že je to tady taková rodinná firma, kdy lidé mají blízko k vedení, což vytváří velký prostor k tomu prezentovat se, ukázat své možnosti a schopnosti. Můj rozvoj … máte pravdu. Není to zadarmo. Za svou snahu, za to, že ve mně viděli progres, že nechci zůstat na jednom místě a chci jít dál, tak to vyšlo.

Pojďme divákům přiblížit, jakou pozici dnes zastáváte?
Po těch všech stoupáních, ale i pádech, protože jsem ve firmě dvanáct let, jsem momentálně na pozici byznys manažera, což pro mě, ale i pro firmu představuje člověka, který je účastný na hlavních projektech firmy, spolupracuje s klíčovými zákazníky a vytváří směrování firmy.

Celý rozhovor najdete na našem webu businesstalk.cz/rozhovory/peter-slysko/

 

Během své kariéry potkal mnoho zajímavých lidí s nejrůznějšími příběhy. Proč je tedy nepředat ostatním? Ale jak je odlišit od ostatních podobných? BusinessTalk je projekt, který mnoho let nosil v hlavě. A věděl, že jej chce dělat LIVE! A to bylo to, co dalo základ dalšímu rozvoji.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Rozhovory

Nahoru