David Rewenda a BusinessTalk

BusinessTalk  Inspirativní příběhy – inspirativní lidé

Kolem nás je mnoho zajímavých a inspirativních lidí. Ne, nemusí to být lidé, které znáte z televize, časopisů, dokonce ani ze sociálních sítích. Nemuseli jste o nich slyšet vůbec. Mají ovšem inspirativní příběh. Lidé, kteří se rozhodli pro něco, šli si za tím a věřili tomu, pro co se rozhodli. Ať bylo či stále je jejich motivací cokoliv, jedno mají společné. To je příběh.S tím souvisí inspirace jak pro nás v BusinessTalk, tak i pro mnoho z vás.

BusinessTalk je místem, kde můžete slyšet, ale i vidět ty, které si sami do pořadu pozveme. Jsou to lidi, které známe nebo jsme na něj dostali tip jako na inspirativního člověka.

BusinessTalk je realizován živě, na tom si zakládáme.

Dodává to autenticitě. Nic není a nemůže být přehráváno, a proto jsou ty reakce nejvíce upřímné.

Rozhovory s lidmi, co již na své cestě něco zažili, můžete sledovat jak na našem webu www.businesstalk.cz, tak i na YouTube kanálu s názvem BusinessTalk LIVE!., na Instagramu s názvem BusinessTalkCZ (https://www.instagram.com/businesstalkcz) a nakonec i na LinkedIn pod názvem BusinessTalk (www.linkedin.com/company/businesstalk/).

Zakladatelem BusinessTalk a tvůrcem myšelnky LIVE rozhovorů je David Rewenda,

LIVE Podcast Program


BusinessTalk je víceformátový obsahový kanál, díky kterému jsme schopni vytvářet expertní obsah šitý na míru vaší značce a pomoci něj se stavíte do role odborníka. Můžete předávat odborný či vzdělávací obsah, a tím být vnímán jako autorita ve vašem oboru nebo segmentu.

Takový LIVE Podcast Program je prostředkem, který dává příležitost získávat pozornost a ovlivňovat mínění cílové skupiny. Jsme schopni vytvořit takový typ obsahu, který vám umožní komunikovat dlouhodobě.