Spoj se s námi

O nás

BusinessTalk je víceformátové on-line médium, portál, přinášející v prvé řadě rozhovory s lidmi kolem nás. Jeho podstatou, nosnou myšlenkou je přinášet inspirativní příběhy, inspirativních lidí. 

Hlavním rysem tohoto portálu je přinášet a přenášet rozhovory formou LIVE vysílání.

Kolem nás je mnoho zajímavých a inspirativních lidí a přitom je nemusíme znát z televize, časopisů, dokonce ani ze sociálních sítích. Nemuseli jste o nich slyšet vůbec. Mají ovšem inspirativní příběh. Lidé, kteří se rozhodli pro něco, šli si za tím a věřili tomu, pro co se rozhodli. Ať bylo či stále je jejich motivací cokoliv, jedno mají společné. To je příběh. S tím souvisí inspirace jak pro nás v BusinessTalk, tak i pro mnoho z vás.  BusinessTalk je médiem, které tyto příběhy předává dál.

BusinessTalk je on-line médium, přinášející inspirativní příběhy inspirativních lidí. Lidí kolem nás.

Zakladatelem portálu BusinessTalk je Davida Rewenda, vymyslel formát a jeho hlavní myšlenkou bylo realizovat vše formou LIVE. „Byla chuť to realizovat, inspirovat sám sebe a zároveň inspirovat druhé. Chtěl jsem poznat životní cesty druhých a zároveň je hned předávat ostatním. To byla cesta kterou jsem zvolil. V době sociálních sítí, webinářů a dalších „neosobních spojení“, jsem chtěl realizovat projekt, který spojí trendy – on-line, sociální sítě, video a LIVE vysílání, s osobním setkání s lidmi – Face To Face, potkat se osobně“.

BusinessTalk ale dnes už není tím původním projektem. Dnes již je součástí titul s názvem BusinessTalk HR. Ten vzniká pod vedením Martina Kalety. Ten se HR a vedením lidí zabývá více než 20 let a prošel si různými rolemi v českých i mezinárodních firmách. Jako moderátor Business talk HR diskutuje s HR řediteli, experty různá HR témata a jde opravdu do hloubky tak, aby to bylo inspirací pro všechny ostatní, kteří HR milují.

Za projektem nestojí žádní investoři. Pouze náš tým.

Rozhovory s lidmi, co již na své cestě něco zažili, můžete sledovat jak na našem webu www.businesstalk.cz, tak i na YouTube kanálu s názvem BusinessTalk LIVE!. Najdete nás také na sítích Facebook – BusinessTalk.cz (https://www.facebook.com/BusinessTalk.czInstagram s názvem BusinessTalkCZ (https://www.instagram.com/businesstalkcz) a nakonec i na LinkedIn pod názvem BusinessTalk (www.linkedin.com/company/businesstalk/).

Nahoru