Naši hosté

Kateřina Kozerovská – HR Manažerka

Role HR v restrukturalizaci

Kateřina Kozerovská je HR Manažerkou v agentuře práce – Manuvia. Než Manuvia vznikla v takové podobě, jako je dnes, předcházela tomu spousta změn. K tomu se váže i přebudování celé koncepce fungování společnosti včetně organizačního uspořádání. Změny se týkaly i HR oddělení.

CELÝ ROZHOVOR ZDE

Jakub Kantor – Brand Stratég

Brand, branding a jeho vliv na byznys

Jakub Kantor se zabývá brandingem již více než 10 let a pracoval pro takové značky jako Michelin, Kooperativa, nebo také pro americkou značku Bel-Steward. Jakub je Brand stratég a proto se v dnešním rozhovoru dozvíte hlavně to, jak branding ovlivňuje byznys.

Rozhovor ke zhlédnutí zde

Alexandra Helánová – HR Manažerka

Rozvoj a vzdělávání v advokátní kanceláři

Školou to nekončí. Vzdělávat se i v dalších oblastech života je pro váš osobní i profesní růst nezbytné. To dobře vědí i v advokátní kanceláři KROUPAHELÁN. A právě o tom, jak své zaměstnance rozvíjejí, jsme si povídali s jejich HR manažerkou, Alexandrou Helánovou.

CELÝ ROZHOVOR ZDE

Kristýna Gogolová – Recruiter

Zavádění HR ve start-upu

Kristýna Gogolová je hostem v dílu zaměřeném na zavádění funkčního HR pro malé firmy a start-upy. Sama má několikaleté zkušenosti v oblasti interního HR a pomohla například technologické firmě Balikobot.cz.

ROZHOVOR ZDE

Martin Horák – HR Specialista

Nábor obchodníků do Call Centra

Energie, nadšení a zápal pro věc. To přesně jsme cítili u rozhovoru s Martinem Horákem. Martin je HR Specialista ve společnosti Ušetřeno.cz a jeho hlavní doménou je nábor nových obchodníků do Call Centra.

ROZHOVOR ZDE

Jan Lazar – Interim HR Manager

CELÝ ROZHOVOR ZDE

Petr Otáhal – prezident svazu personalistů

Home office: benefit nebo nutnost

Petr Otáhal, který je prezidentem svazu personalistů je v našem pořadu již podruhé. Vždycky má spoustu postřehů a hodnotných informací. Vychází nejen z praxe, ale i ze statistik a různých průzkumů. Jsme rádi, že opět přijal naše pozvání a mohli jsme si s ním popovídat na téma Home office: benefit nebo nutnost. Co si tom myslí Petr? Podívejte se sami!

CELÝ ROHOVOR ZDE

Michaela Chocenská – HR manažerka společnosti AKTIN

Jak uřídit několik stovek brigádníků

Michaela Chocenská je HR manažerka společnosti AKTIN . Aktin se zabývá prodejem funkční výživy a doplňků stravy. Produkty si sami vyrábějí na a velkou část firmy tvoří logistika, kde se starají o včasnou expedici objednávek. Také mají své marketingové oddělení a tvoří vlastní obsah, díky kterému edukují v oblasti zdravé výživy nejen svoje zákazníky. Vzhledem k tomu, že pracují s velkým počtem brigádníků, bavili jsme se právě o tomto tématu.

CELÝ ROZHOVOR ZDE

Michal Toman – Head Hunter ve společnosti ENGAGE ADVISORY

Budoucí trendy v recruitmentu

Michal Toman, který se v oblasti náboru pohybuje přes 18 let, je Head Hunterem ve společnosti Engage Advisory. Také stojí za HR konferencí – EVOLVE! Summit. Nábor prochází obrovskou změnou. Není to tak dlouho, co jsme si novou práci hledali pomocí inzerce v novinách. Dnes je ale vše jinak. Kam až to může postupovat?

CELÝ ROZHOVOR ZDE

Hynek Choleva – jednatel společnosti FOCUS MARKETING

Řídící strategie a výkonnostní křižovatky

Hynek Choleva je nejen jednatelem společnosti Focus Marketing, ale je také lektorem a poradcem v oblasti řízení firem. Pro firmy vytváří řídící strategie a pomáhá jim v komunikaci a zvyšování výkonu.
S Hynkem jsme se bavili velmi otevřeně o tom, co manažery v současné době nejvíce trápí. Jsou to podle něj tyto 4 oblasti:
👉 nevědí jak a kam by měli vést své lidi dál
👉 nevědí si rady, jak s lidmi pracovat ani jak jim naslouchat
👉 ničí je konflikty
👉 cítí se vyčerpaní a zahlcení

VÍCE ZDE

12345...10...