Spoj se s námi

Jak na Interim HR management

Nové rozhovory

Jak na Interim HR management

V tomto díle si Martin povídal s Honzou Lazarem o krizovém managementu, nebo také Interim managementu. Honza se v oblasti HR pohybuje přes 20 let a prošel různými pozicemi i firmami – od těch IT, potravinářských, strojních až po ty výrobní. Dnes se věnuje jen Interim HR managementu.

Sám o sobě říká, že je taková „holka pro všechno“, Superman nebo také Ferda Mravenec, práce všeho druhu.

👉 V jakém případě se firma domluví na spolupráci s Interim HR managerem místo klasického HR managera?

Většinou to je ve chvíli, když má firma nějaký problém. Ten problém hned nemusí znamenat ukončování nebo něco podobného, ale může jít o nedostatek kapacity. Nejčastěji se jedná o tyto 3 případy, kdy se na mě firmy obracejí:

✔️ DOČASNÝ VÝKON HR POZIC – někdo jim vypadne nebo s někým rychle ukončili spolupráci a potřebují, aby někdo efektivně zastal jejich práci a nestrávil 3 měsíce zapracováním.

✔️ DOČASNÉ POSÍLENÍ HR – firma nemá kapacity. Já sám jsem spolupracoval s firmou, kde se docházelo k vysokému náboru lidí a na druhé straně k vysokému propouštění. Mluvím těch o cca 400 lidech měsíčně, kteří nastoupili a 400 lidí měsíčně, kteří firmu opustili. Agenda samozřejmě byla náročná a už nezbývali kapacity na další HR procesy.

✔️ PŘÍNOS KNOW-HOW – společnost je ve stádiu přerodu nebo ve stádiu růstu, případně při vzniku nových projektů.

 

Na rozhovor se můžete podívat zde: BusinessTalk – Jan Lazar – Jak na Interim HR Management

Mediální portál BusinessTalk. Rozhovory s inspirativními lidmi z mnoha různých oblastí. Inspirativní příběhy, ale také odborné "oborové" informace.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Nové rozhovory

Nahoru