Spoj se s námi

Lenka Kružíková odpovídá na otázky z rozhovoru

Rozhovory

Lenka Kružíková odpovídá na otázky z rozhovoru

Lenka Kružíková odpovídá na otázky, které dostala na rozhovor, ale v rámci samotného rozhovoru jsme je nestihli zodpovědět. Přinášíme odpovědi v písemné podobě.

1) Jaké nástroje používáte při recruitmentu, abyste talent objevili? Hledáte už s cílem, že si chcete talent „vychovat“?v

V rámci vyhledávání talentů máme pozici Talent Sourcera, který cíleně oslovuje odborníky, které se hodí na danou pozici případně mají potenciál se k ní přiblížit. Snažíme se primárně odkrýt potenciál konkrétními dotazy na zkušenosti, které nemusí přímo směřovat k dané problematice, ale ukážou nám, jak se kandidát postaví k řešení různých problémů. Používáme behaviorální metody výběrového řízení.

2) používáte ještě DC, abyste odhalili talenty in-house?

Primárně používáme Assessment centra jak interní, tak externí k výběrů kandidtů. DC používáme především při výběru zaměstnanců do různých programů, které jsou zaměřené na rozvoj talentů, leaderů.

3) pracujete s komp.maticemi? Jaké základní baterie v matici používáte?

Kompetenční model jsme historicky měli nastavený dle hodnot a „desired behaviours“, nicméně nyní budeme nastavovat model nový na základě nových hodnot a kompetenčního modelu naší nové matky z Maďarska, detail zatím nemáme.

 

Celý rozhovor můžete vidět zde:

https://www.businesstalk.cz/rozhovory/rozhovory/lenka-kruzikova-sefka-tymu-hr-pro-skupinu-innogy-v-cr/

Mediální portál BusinessTalk. Rozhovory s inspirativními lidmi z mnoha různých oblastí. Inspirativní příběhy, ale také odborné "oborové" informace.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Rozhovory

Nahoru