Spoj se s námi

MARIAN JELÍNEK JAKO HLAVNÍ HOST

Událost

MARIAN JELÍNEK JAKO HLAVNÍ HOST

AKCELERÁTOR MOMENTUM

Největší online vzdělávací konference na CZ&SK trhu!

AKCELERÁTOR MOMENTUM je konference určená všem podnikatelům a podnikatelkám, distributorům v Network Marketingu, obchodníkům, manažerům, kteří vedou týmy a samozřejmě všem lidem, kteří nechtějí stát na místě, ale naopak chtějí posouvat své hranice v osobní rovině, v podnikání, budování vlivu své osobní značky a vytváření dlouhodobých vztahů.

Speciální host. PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.
Jedinečný hokejový trenér, mentální kouč, manažer, pedagog a spisovatel – autor řady knih. Více jak 25 se let zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem.

Celý den bude probíhat v 20-30 minutových vstupech, které budou mít formu přednášek, rozhovorů a těšit se můžete i na panelovou diskusi. Čekejte rychlé tempo, dynamiku a hlavně kvalitu v podobně informací, které budou spíkři předávat prostřednictvím příběhů (životních a byznys) a asociací. Největší prostor potom dostane náš speciální host PhDr. Marian Jelínek, PhD., u kterého se můžete těšit na dva vstupy.

Hlavními tématy této jedinečné vzdělávací akce je: NETWORK MARKETING  |  PODNIKÁNÍ  |  LEADERSHIP  |  BUDOVÁNÍ KOMUNITY

Více o Akcelerátor Momentum naleznete na odkazu zde: AKCELERÁTOR MOMENTUM 2021

Číst dále
Mohlo by se vám líbit...

Mediální portál BusinessTalk. Rozhovory s inspirativními lidmi z mnoha různých oblastí. Inspirativní příběhy, ale také odborné "oborové" informace.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Událost

Nahoru