Spoj se s námi

Petra Jankovičová – Prezidentka Asociace Komunikačních Agentur

Rozhovory

Petra Jankovičová – Prezidentka Asociace Komunikačních Agentur

Je jednoduché nekomunikovat, ale to vám ani nepřinese výsledek.

Komunikace firem z pohledu Asociace tak ze strany zadavatelů / firem a agentur

Je zvýšená poptávka ze strany firem jak vyžít a zakomponovat umělou inteligenci do komunikace? A má to vůbec smysl? Jaký je stav? 

„Klienti většinou nepřichází s tím, že my chceme využít AI, to spíše agentury chodí za nimi. Vždy v komunikaci a v tom kreativním byznyse má trochu navrh, kdo s tím přijde jako první. Je to taková sranda, že první firma udělala firma se zapojením AI a potom s tím přišly další 4 a všechny vypadají stejně, ale tím neplní svou roli. Protože i role reklamy a komunikace, je to, aby ta firma, ta značka, kterou budujeme, je, aby měla nějakou odlišitelnost od těch ostatních.   

Rozhodovací paralýza – to je i v komunikaci firem. Proč je tak důležité komunikovat? 

„Vychází to ze situace, že toho je tolik, tak my nevíme kde začít. Bývají 2 extrémy. První, že nedělají vůbec nic, protože neví kde začít, a teď to není priorita, teď na to není správný čas, my na to nejsme připraveni. Je jednoduché nekomunikovat, ale to vám ani nepřinese výsledek. Takže když budete neviditelný, vždy přijde někdo, kdo bude tu vaši službu nebo produkt dělat třeba stejně dobře nebo hůře, ale když bude vidět, tak dostane přednost v těch hlavách u vašich zákazníků. Vypínat nebo vůbec nezačínat s komunikací, bych vůbec nedoporučovala.

 

 

 

 

 

 

Kreativita a strategické záměry v komunikaci.

„Všechno už tu bylo. Když něco vymyslíte, tak si můžete být jistý, že to už někdo vymyslel. Ale co je na tom kreativní, je, jak to posunete dále. Takže si musíme nadefinovat, co je ten posun, a to je ta hodnota a za co by se mělo platit.“

Na rozhovor se můžete podívat zde: BusinessTalk Comm. – PETRA JANKOVIČOVÁ – Prezidentka Asociace Komunikačních Agentur – Komunikace z pohledu Asociace tak z pohledu firem a agentur

 

Mediální portál BusinessTalk. Rozhovory s inspirativními lidmi z mnoha různých oblastí. Inspirativní příběhy, ale také odborné "oborové" informace.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Rozhovory

Nahoru