Spoj se s námi

Jak si naplánovat investice? A na co si dát pozor?

Rozhovory

Jak si naplánovat investice? A na co si dát pozor?

Již 3. díl z minisérie BusinessTalk Téma – Finance a poradci je tu!

Tomáš Mašek se ve světě financí pohybuje již 12 let. Celou svou kariéru spolupracuje s jednou firmou. Konkrétně Synergy FG. Jeho parketou jsou finance pro jednotlivce a rodiny. Práce s nimi mu dává dobrý pocit a to je něco, co ho drží v oboru. Sám říká: „Energie se mi musí vracet.“

Každá rodina je trochu jiná a má jiné cash-flow. Cílem finančního plánování je, aby se jim zlepšila jejich situace – více úspor, volnější rozpočet. Sám Tomáš natáčí edukační videa, ve kterých předává své know-how online stávajícím i potencionálním klientům. Na svém kanálu má za tu dobu již přes 100 videí, které jsou rozdělené do jednotlivých sekcí – bydlení, pojištění, investice, a další.

Co je základem finančního plánování pro rodiny?

Se svými klienty vytváří tzv. „domeček“. Každý dům má svojí základovou desku, na které baráček stojí, což jsou v případě financí právě úspory – jak fungují, jestli jich má klient dostatek. A pak teprve začínáme stavět další patra nahoru. Sem patří třeba spoření pro děti, předčasné splacení hypotéky atd. Zde se také začínají otvírat zajímavé možnosti, kam mohou klienti své peníze směřovat. A nakonec je střecha, kam patří důchod a vlastně to celé zajišťuje.

A na co si tedy dát pozor? Ve kterých případech bychom si měli vyhledat finančního poradce? Tomáš nám dal i skvělé tipy při řešení pojistných událostí. Tak se na ně podívejte v rozhovoru, který je právě teď ke zhlédnutí.

Mediální portál BusinessTalk. Rozhovory s inspirativními lidmi z mnoha různých oblastí. Inspirativní příběhy, ale také odborné "oborové" informace.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Rozhovory

Nahoru