Spoj se s námi

Jaroslav Vaníček – Budování vlastního portfolia firem a budování holdingu v ČR 

Rozhovory

Jaroslav Vaníček – Budování vlastního portfolia firem a budování holdingu v ČR 

Jaroslav Vaníček je profesionální investor, majitel holdingu SPA-RE a jednoho z největších a nejstarších autoservisu v Praze – Auto Papoušek. Firmu buduje s cílem mít ekonomicky spjatou skupinu. 

V rozhovoru jsme se podívali na to, jak takový holding budovat a zejména jak toto realizovat v době, kdy se nacházíme v období krize, zvyšování cen a jak se vypořádat s touto problematikou v takových oblastech jako jsou reality či automobilový průmysl.

Dotkli jsme se jak začátku podnikání tak i tématu, jak vybírat ty správné segmenty. Jak vnímá pilíře svého holdingu a jaký byl důvod vstoupit do automotiv segmentu?

Pokud ten byznys má ten charakter, že se v něm tzv. farmaří, to znamená pořád dokola to jede, tak vy uděláte jedno rozhodnutí, že tam vložíte peníze a to rozhodnutí už nemusíte měnit. A tohle je základ velmi dobré investice. Koupit něco, u čeho nemusíte měnit své rozhodnutí, jednou to uděláte a necháte to jet dále.“

Na rozhovor se můžete podívat zde: BusinessTalk – Jaroslav Vaníček – Budování vlastního portfolia firem a budování holdingu v ČR

Mediální portál BusinessTalk. Rozhovory s inspirativními lidmi z mnoha různých oblastí. Inspirativní příběhy, ale také odborné "oborové" informace.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Rozhovory

Nahoru