Spoj se s námi

Jak skloubit více byznysů?

Nové rozhovory

Jak skloubit více byznysů?

Jak skloubit finančně-poradenský byznys, prodej a marketing? Není to na jednoho člověka trochu moc? O tom, jak to vše zvládá, jsme si povídali s podnikatelem Honzou Měšťánkem.

👉Honzo, ty se nyní věnuješ více byznysům, ale tvoje začátky byly úplně jiné. Jak jsi se k byznysu dostal?

K podnikání jsem se dostal poměrně pozdě, až ve svých cca 30 letech. Do té doby jsem studoval a pracoval v hudebním oboru – byl jsem trombonista, hrál jsem v různých kapelách a filharmonii. Hudba mě živila a zároveň byla a stále je mojí láskou. Každopádně mě tak úplně nenaplňovala ekonomicky. Díky náhodě jsem se dostal k podnikání ve financích.

👉 Dnešní téma je o propojování různých byznysů a dnešní díl začal krásně – od trombonisty k podnikání. U kterého byznysu tedy začala tvá cesta?

Úplně cizí člověk mě oslovil a prodal mi myšlenku, že bych mohl být já úspěšný ve financích. To mě zaujalo, protože jsem cítil, že potřebuji udělat nějakou změnu. Nic jsem o tom nevěděl, ale naskočil jsem a měl jsem dobré učitele, kteří mi předali své know-how. První rok jsem opravdu makal a viděl výsledky. Pohltilo mě to.

👉 Měla hudba něco společného s financemi?

Na první pohled to může působit, že je to úplně jiný obor, že se v tom nevyznám a že mi to nepůjde. Zjistil jsem, že mám skvělý background z hudby, protože profesionální hudebník na sobě musí také pekelně makat, pak jde na pódium, kde buď sklidí úspěch nebo „bučení“. Za tím je konzistentní příprava, kdy člověk pracuje sám na sobě, zodpovědnost a komplexní pohled na věci. V podnikání je to vlastně velmi podobné.

 

Kromě svého příběhu s námi Honza sdílel i jak vznikl jeho podcast „HACKNI BYZNYS“, o čem je a proč bychom měli hacknout svůj mozek. Díky za velmi inspirativní rozhovor!

 

Na rozhovor se můžete podívat zde: BusinessTalk – Honza Měšťánek – Jak skloubit více byznysů?

Mediální portál BusinessTalk. Rozhovory s inspirativními lidmi z mnoha různých oblastí. Inspirativní příběhy, ale také odborné "oborové" informace.

Okomentovat

Zanech odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více Nové rozhovory

Nahoru